Nasze systemy

Wideodomofony wielolokatorskie
Eura Professional CAT5

eura professional cat5

System Eura Professional CAT5 jest idealnym rozwiązaniem dla obiektów mieszkalnych z dużą liczbą użytkowników, opracowanym według innowacyjnej technologii. Umożliwia instalację wideodomofonową aż w 239 blokach mieszkalnych, do 512 użytkowników w jednym bloku. Transmisja sygnałów oparta jest głównie na wykorzystaniu skrętki komputerowej (FTP/UTP), zaś do zasilania systemu wymagane jest użycie dodatkowego przewodu 2-żyłowego.

Wideodomofony
Eura 2 Easy

eura 2 easy

Eura 2 Easy to 2-żyłowy system wideodomofonowy jedno- lub wielo-lokatorski, którego główną ideą jest prostota instalacji, uzyskana dzięki minimalizacji liczby użytych przewodów oraz zasilaczy sieciowych. Do połączenia poszczególnych modułów pracujących w systemie wystarcza przewód 2-żyłowy oraz 1 zasilacz sieciowy mogący obsłużyć maksymalnie 32 monitory oraz 4 stacje zewnętrzne.

Wideodomofony
Eura Vision

eura vision

System 1- lub 2- lokatorskich wideodomofonów oparty jest na elementach, których wzajemna współpraca możliwa jest dzięki ujednoliceniu niektórych parametrów techniczncznych (np. zasilanie, sygnał audio, wizja, itp.) oraz zastosowaniu identycznych zacisków/ wyprowadzeń, służących do wzajemnego połączenia poszczególnych modułów systemu wiązki przewodów elektrycznych.


Monitoring IP
Eura Professional

System monitoringu IP - Eura Professional

System monitoringu IP Eura Professional stworzony został z myślą o podnoszeniu poziomu bezpieczeństwa dozorowanych obiektów. Wraz z systemem alarmowym tworzy kompletne zabezpieczenie, które efektywnie odstrasza wszelkich intruzów.

Dzięki wykorzystaniu protokołu IP system jest bardzo elastyczny i nadaje się do zastosowania zarówno w domach prywatnych, małych firmach jak i w dużych przedsiębiorstwach wymagających zaawansowanych rozwiązań.

W ramach systemu dostępne są rejestratory sieciowe obsługujące jednocześnie od 4 do 25 kamer oraz kamery megapikselowe, których duży wybór umożliwia ich ideale dostosowanie do potrzeb chronionego obiektu.

Domofony wielolokatorskie
Eura Professional by Cyfral CC-2000

cyfral

Wielolokatorski cyfrowy system CC-2000 przeznaczony jest do nowych instalacji domofonowch. Znajduje swe zastosowanie w budynkach wielorodzinnych oraz na osiedlach zamkniętych. Posiada możliwość tworzenia konfiguracji wielowejściowych w przypadku posesji z kilkoma wejściami tzw. hierarchia wejść (4 wejścia główne i „n” wejść podrzędnych). Zapewnia podłączenie do 255 unifonów cyfrowych typu MAC-D dołączanych do linii magistralnej 2-przewodowej.

System alarmowy
Genevo PRiMA 16

Genevo PRiMA 16

Genevo to system alarmowy z prostym, czytelnym i intuicyjnym interfejsem użytkownika, dzięki któremu codzienna obsługa stanie się dla użytkownika prawdziwą przyjemnością. Dzięki możliwościom oferowanym przez centrale Genevo PRiMA, możesz aktywować funkcję powiadamiania SMS oraz zdalnego sterowania – za pomocą czytelnych poleceń przesyłanych SMS'ami - użytkownicy mogą nie tylko zdalnie sprawdzić stan systemu, ale także np. włączać lub wyłączać czuwanie.

System alarmowy
Jablotron-100

ja-100

Jablotron-100 to rewolucyjny system alarmowy umożliwiający instalację zarówno przewodową jak i bezprzewodową, przeznaczony do ochrony obiektów. Nadaje się do domów, biur, magazynów itp. Informuje o włamaniu, pożarze, problemach zdrowotnych, napadzie i wielu innych zagrożeniach. System oferuje również automatykę domową zdalna obsługę sprzętu domowego, zarządzanie ogrzewaniem, otwarcia lub pilotem, całość zarządzana jest przez Internet (również mobilnie).


Dzwonki bezprzewodowe
Eura Bell+

eura bell+

System dzwonków bezprzewodowych pracujący w paśmie 433 MHz. Oparty jest na elementach, których wzajemna współpraca możliwa jest dzięki zastosowaniu specjalnego systemu kodowania nadajników i odbiorników sygnału. Kod dla każdego modułu ustawiany jest indywidualnie przez użytkownika za pomocą specjalnego przycisku umieszczonego wewnątrz odbiornika lub na jego obudowie (w zależności od wersji).