Eura SmartLock – wachlarz możliwości

Częściowo wspomnieliśmy już, dla kogo dedykowany jest nasz system. Każdy, kto zawodowo lub okazjonalnie, wakacyjnie zajmuje się wynajem pokoi, apartamentów czy domków letniskowych, szybko doceni zalety naszego systemu. Oszczędzą dzięki niemu mnóstwo czasu i nerwów. Co prawda, do każdego typu nieruchomości przeznaczone jest inne urządzenie.

Najem krótkoterminowy

Do pokoju wynajmowanego turystom, doskonały będzie szyld z kontrolą dostępu. Można go łatwo zamontować, pasuje do standardowych drzwi i funkcjonuje już na wcześniej zamontowanym zamku. Rozwiązanie jest bardzo praktyczne dla posiadaczy kilku mieszkań na wynajem. Udostępnianie „kluczy” – kodów z poziomu aplikacji jest bardzo wygodne i praktyczne. Do domku letniskowego polecamy natomiast zamek szyfrowy AC-01C9, który zapewnia maksymalną ochronę pomieszczenia, a dzięki aplikacji- wygodę i mobilność dla administratora.

Przedsiębiorcy

W firmach, Eura SmartLock może okazać się nieocenionym elementem systemu działania. W przypadku, kiedy w zakładzie są magazyny, hale czy pomieszczenia szczególnie ważne pod względem poufności, wyodrębnienie dedykowanych osób do ich obsługi i mobilne kontrolowanie ich pracy zdaje się być bezcenne. Są też przedsiębiorstwa, które profesjonalnie zajmują się wynajmowaniem garaży, mikro magazynów. W ich przypadku podobnie jak najmu apartamentów, zamki czy szyldy z kontrolą dostępu okażą się szybko nieuchronną koniecznością. Nie zapominajmy o dodatkowej funkcji Eura SmartLock, czyli kontrola wejść i wyjść. Jeżeli jako szef firmy zatrudniamy sporą liczbę pracowników, w dodatku pracujących w różnych porach, nasz system może okazać się najlepszym przyjacielem Pani Kadrowej.

Wspólnoty mieszkaniowe

Eura SmartLock sprawdzi się doskonale w przypadku zarządzania większym skupiskiem lokali. W grę wchodzą wspólnoty mieszkaniowe czy spółdzielnie, które profesjonalnie zajmują się zarządzaniem częściami wspólnymi nieruchomości. Rzecz dotyczy np. piwnic czy pomieszczeń gospodarczych spółdzielni. Zazwyczaj różne firmy zajmują się pracami naprawczymi, czy porządkowymi na terenie osiedla, czy bloku. Administrator, w tym wypadku spółdzielnia, bez zwłoki i zdalnie mogłaby udostępniać konieczny sprzęt czy to osobą sprzątającym, ogrodnikom czy hydraulikom. Szyldy z kontrolą dostępu spełnią nasze oczekiwania w przypadku tzw. wózkarni, czyli pomieszczeń wewnątrz budynków, gdzie mieszkańcy przechowują wózki dziecięce lub rowery. Takie pomieszczenia są coraz bardziej popularne w nowym budownictwie, a korzystanie z nich za pomocą kodów dostępu z pewnością ucieszyłoby mieszkańców, bo brak kluczy to mniej zmartwień. Zminimalizowałoby to też ryzyko kradzieży wózków czy rowerów, które są utrapieniem mieszkańców osiedli.

Garaż

Każdy z nas może korzystać z dogodności, jakie przynosi korzystanie z aplikacji i urządzeń SmartLock. Jeżeli mamy garaż, z którego często korzystają nasze dzieci, bo kilkanaście razy dziennie wyciągają rowery, hulajnogi, latawce i inne niezbędne im latem sprzęty, a my jako odpowiedzialni rodzice nie chcemy zostawiać kluczy czy pilota do bramy, bo wiadomo- zgubią. Zamek szyfrowy na stały kod, który jednocześnie (w przypadku kary) możemy w każdej chwili zablokować, wydaje się kuszącą opcją. Spędzając czas w pracy, mamy dodatkową kontrolę nad potomkiem.

Studenci

Co bardziej przedsiębiorczy studenci, którzy wynajmują mieszkanie w mieście, często sami podnajmują pozostałe pokoje w mieszkaniu innym studentom, np. zaocznym lub turystom. Szyld z kontrolą dostępu, który nie wymaga ani wielkich środków, ani dyplomu inżyniera- jest prosty w montażu, mogą swobodnie z niego korzystać. Gdy sami są na zajęciach lub w pracy, ich tymczasowi lokatorzy za pomocą kodu, mogą rozgościć się w pokoju.

W poszczególnych profesjach nasz system to tak naprawdę konieczność wymuszona przez XXI wiek. Jednak w czasach, kiedy każdy przeciętny człowiek ma na głowie milion obowiązków, dat, spotkań i innych zobowiązań urządzenie, które pozwala zaoszczędzić nam czas i nerwy jest na miarę złota.

Udostępnij:

REKLAMA